سها سازه > درباره با سها سازه

کارخانه سوله سازی و اسکلت فلزی

تاریخچه شرکت:
شرکت صنایع فلزی سازه
 در زمینه ی طراحی و ساخت و نصب سازه های فلزی جوشی و پیچ ومهره ای جهت مکان های مسکونی و تجاری و صنعتی و مدل های مختلف سوله سازی ، تهیه و ساخت المان های مقاوم سازی، ارائه خدمات فنی و مهندسی فعالیت خود را شروع کرده است و هدف خود را به گونه ای انتخاب کرده است که در با بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی و تخصصی پرسنل خود گامی در مسیر ارتقاء کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان بردارد و با تولیدات با کیفیت خود سعی در تولید سازه های مستحکم و مقام در برابر خطراتی چون آتش سوزی و زلزله کند.

خط مشی شرکت سوله سازی و اسکلت فلزی سازه

این شرکت یکی از شرکت های سوله سازی خصوصی است که تلاش در راه آبادانی کشور را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند. کلیه کادر شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه شرکت سوله سازی سازه داشتن سهم مناسبی از بازار با تولیدات با کیفیت است که در پی رضایت مشتریان این مهم به دست می آید. صداقت در گفتار و رفتار یکی از مهم ترین اهداف شرکت است و آن را  سرلوحه کلیه فعالیت‌های خود قرار داده و مدیران و کارکنان شرکت تلاش مداوم برای یادگیری دستاوردهای علمی و تجربی جدید دارند تا در راستای تحقق این هدف از هیچ کوششی غفلت نکنند. در بین اقدامات این شرکت برای گسترش آگاهی و بالابردن راندمان کاری و ارتقا تجهیزات، اقدام به مستندسازی و به اشتراک گذاشتن تجارب را به عنوان عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی کرده است و با تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند.
 شرکت صنعتی سازه
 تلاش دارد تا دانش و تجربیات خود را به علمی برای رشد صنعت کشور تبدیل کرده و آن را به بازیگران صنعت ساخت ارائه کند. تقویت روحیه ریسک‌پذیری درسازمان و ارائه خدمات منظم، دقیق و سریع  از مهمترین اهداف این شرکت است. شرکت اسکلت فلزی سازه تلاش می‌‌کند تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد شعبه های مورد نیاز در کشور، به سهم بیشتری از بازار دست یابد. این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم مدیریت کیفیت را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.

سوله سازی

ویژگی ها و خصوصیات عملیاتی شرکت سوله سازی سازه

 • * استفاده از افراد با تجربه و تجربیات آنها در اجراء پروژه های دولتی و خصوصی در تمامی نقاط کشور
 • * گارانتی معتبر و تضمین شده در ساخت اسکلت فلزی، سوله سازی و کلیه فعالیت های شرکت
 • * به عهده گرفتن برخی هزینه ها و امور متفرقه و تسویه آنها در انتهای پروژه جهت درگیر نشدن کارفرما با مسائل فنی مرتبط
 • * جوشکاری اتوماتیک و رعایت الزامات محاسباتی و امنیتی بعد از جوش 
 • * ارئه رایگان هر گونه مشاوره و کارشناسی تخصصی و فنی در مورد هر یک از مراحل ساخت و اجرای پروژه
 • * مجهز به دفتر فنی تخصصی جهت طراحی و ساخت
 • * مجهز به اتاق کنترل زیر نظر مهندس کنترل کیفیت
 • * رعایت نکات تخصصی طراحی و ساخت
 • * طراحی تخصصی سوله و ارائه وزن ایده آل

زمینه فعالیت شرکت

 • ساخت اسکلت فلزی
 • نصب اسکلت فلزی
 • سوله سازی
 • نصب سوله
 • تهیه و نصب استراکچر
 • انجام کلیه بازسازی ها وپروژه های تقویت
 • انجام کلیه کارهای خورده کاری در محل
 • تامین نیروی انسانی

کارخانه سوله سازی و اسکلت فلزی سازه

تماس با ما

برای دریافت سوالات خود و یا نیاز به مشاوره های تخصصی در زمینه های کاری شرکت می توانید از خدمات پشتیبانی شرکت که به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما خواهد بود بهره مند شوید و با ثبت سوالات خود پاسخ آن را در سریع ترین زمان ممکن پس از تایید کارشناسان دریافت خواهید کرد همچنین شما می توانید با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در امر هر چه بهتر خدمات یاری نمائید. با ما همراه باشید ...

پوشش سراسری

این شرکت اماده خدمات رسانی و عقد قرارداد در تمامی نقاط کشور می باشد

سرعت بالای انجام کار

سرعت بالای انجام کار یکی از ویژگی های مهم و مورد تاکید شرکت می باشد

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی شرکت به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته اماده خدمتگزای به شماست

تجهیزات پیشرفته

استفاده از تجهیزات پیشرفته در زمینه طراحی و کنترل کیفیت

کادر مجرب

استفاده از کادری مجرب و کارکشته در زمینه های کاری مختلف شرکت

شرکت سازه

شرکت صنعتی سازه یکی از مجموع شرکت های سوله سازی می باشد که متخصص در زمینه طراحی و ساخت سوله های سبک، انواع اسکلت های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای با نام و برند صنعتی سازه است. این شرکت سعی دارد تا در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی و تخصصی در زمینه سوله سازی و اسکلت فلزی به ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان و کارفرمایان گام برداشته تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در این صنعت در سطح کشور ارائه کند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به