سها سازه > اسکلت فلزی > پیمانکاری اسکلت فلزی
پیمانکار اسکلت فلزی

پیمانکاری اسکلت فلزی سازه

شرکت پیمانکاری اسکلت فلزی سازه یک شرکت معتبر و با تجربه استت که دارای چندین سال تجربه در زمینه ساخت سازه های فولادی است و همواره هدف خود را ارائه خدمات تولید سازه های فولادی با کیفیت و استانداردهای ملی قرار داده است. شرکت پیمانکاری اسکت فلزی و سوله سازی سازه در صدد است تا با استفاده از ابزار و امکانات و نیروی متخصص اجرا سازه های فلزی را با بهترین کیفیت و رعایت استانداردهای لازم و در سریعترین زمان ممکن به انجام برساند و پایبند تعهدات خود در هر شرایطی باشد تا شما را همیشه راضی نگاه دارد.
خدمات طراحی سازه
از اساسی ترین اقدامات هر پروژه انتخاب نوع سازه متناسب است. المان هایی نظیر رفتار مناسب سازه ای، صرفه اقتصادی، محدودیت های معماری و زمان موردنیاز برای اجرا از جمله موارد مهم تاثیرگذار در انتخاب نوع سازه است. این مجموعه با اهدف طراحی سازه ایمن با در نظر گرفتن عوامل فوق در رابطه با سازه فولادی و سوله سازی اقدام کرده است.
ساخت و نصب انواع سازه های فلزی
شرکت پیمانکاری اسکلت فلزی با دارا بودن سابقه چند ساله در این زمینه و داشتن کادر متخصص و مجرب و دارا بودن کارخانه ای مجهز به بروز ترین دستگاه های مورد نیاز و کسب گواهینامه ها و استاندارد های لازم اقدام به ساخت و نصب سازه فولادی ساختمانی و صنعتی و انواع سوله سازی نموده است تا نیاز جامعه به ساخت محصول با کیفیت در این زمینه را پاسخ دهد.
انجام پروژه های ساختمانی به صورت پیمانکاری
با توجه به تمایل کارفرمایان محترم در خصوص انجام پروژه ها به صورت پیمانکاری، این مجموعه با کسب گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با دارا بودن اکیپ های اجرایی متخصص و متعهد و با توان تهیه مصالح اقدام به انجام پروژه های پیمانکاری اسکلت فلزی و سوله سازی در انواع مختلف می نماید.

پیمانکار اسکلت فلزی کیست؟

پیمانکار اسکلت فلزی یعنی فردی که به قیمت گذاری کلی و طراحی سازه های فولادی کمک می کند و در مورد جنبه های عملی فرایند ساخت و ساز، مانند برنامه ساخت و ساز، کارهای موقت و غیره، مشاوره می دهد. چنین فردی باید دارای تجربه های بسیار و مدارک معتبر، آموزش دیده و کاربلد باشد تا بتواند این وظیفه سخت را به دوش بکشد. مهندسین مشاور کارفرما معمولا مدل سه بعدی معماری از ساختمان را می‌گیرد و طرح سازه‌ای و اندازه اعضا را ارائه می‌دهد و  اطلاعات اضافی مانند نیروهای طراحی در اتصالات باید توسط پیمانکار اسکلت فلزی اضافه شود. این مدل بعدا به اسکلت سازه و اطلاعات جزئیات سازه توسط پیمانکار فولاد با استفاده از بسته های نرم افزاری معروف مانند فولاد XSteel و StruCAD منتقل می‌شود. در بسیاری از پروژه های ساختمانی، پیمانکار اصلی سیستم مدیریت اطلاعات ساختمان (BIM) را مدیریت می کند که همه طرف های اصلی اطلاعات دقیق خود را ارائه می دهند تا مدل BIM را به روز کند و به عنوان یک منبع جامع از داده های ساختمان هندسی برای تمام تیم ساختمانی عمل می کند.

ساخت و نصب انواع سازه های فلزی

  • ساخت و نصب و اجرای انواع سازه های فلزی و تجهیزات صنعتی
  • ساخت و نصب و اجرای انواع سازه های فولادی سبک و سنگین، اسکلت ساختمان های بلند پیچ و مهره ای مسکونی، صنعتی، تجاری و ….
  • ساخت و نصب پل های سبک عبور عابر پیاده و پل های سنگین فلزی
  • ساخت ونصب انواع سوله ها

شرکت پیمانکاری اسکلت فلزی و سوله سازی سها سازه


اجرای پروژه توسط پیمانکار اسکلت فلزی

پیمانکار اسکلت فلزی جزئیات تمام اتصالات را بر اساس نیروهای مشخص شده توسط مهندس مشاور ایجاد خواهد کرد. فرایند تدارکات ممکن است بر مبنای تدارکات رقابتی باشد که در آن اطلاعات کلیدی طراحی در اختیار پیمانکار اسکلت فلزی قرار گیرد. برای پروژه های بزرگ، پیمانکار فولاد می تواند در دو مرحله فرآیند طراحی و ساخت و ساز شرکت کند. امروزه سرعت در ساخت و ساز حرف اول را می زند و این عامل از موردی است که در آن پیمانکار اسکلت فلزی قبل از تکمیل تمام طرح های دقیق منصوب می‌شود و می تواند بسته سازه را به گونه ای فراهم کند تا منجر به حداکثر رساندن سرعت ساخت و ساز شود.
ساخت و ساز نیز به طور فزاینده ای توسط مشتریان تشویق می شود که در آن استاندارد سازی جزئیات و اجزای سازنده باعث ایجاد اقتصاد قابل توجه در تولید و کاهش ضایعات بیش از حد سفارش و دوباره کار می شود. مفهوم تولید بیرون از سایت پروژه در حال حاضر به خوبی ایجاد شده است که شامل استفاده طیف گسترده‌ای از قطعات پیش ساخته است.

سها سازه

سازه

شرکت پیمانکاری اسکت فلزی و سوله سازی

شرکت سوله سازی و اسکلت فلزی سازه با سابقه ای درخشان در حوزه ساخت و نصب و پیمانکاری اسکلت فلزی و همچنین در حوزه سوله سازی، با استفاده از کادری مجرب،ماهر و با تجربه و با بهره گیری از تجهیزات و وسایل روز مورد نیاز و با حضور مهندسان مجرب و گروه های نظارت کیفی همراه با تست های جوش مرحله ای توسط گروه های نظارت طبق استاندارد های لازم انجام می‌دهند. این شرکت با دارا بودن تجربه ملی و بین المللی آماده ارائه خدمات به روز در حوزه های مختلف و در شهرهای مختلف و در ابعاد متفاوت می باشد. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به